Polityka Jakości


Quick Turtle to polska firma transportowo-spedycyjna, specjalizująca się w ekspresowym transporcie międzynarodowym z Malty i na Maltę.

Niniejsza Polityka Jakości jest wyrazem dbałości o jakość na każdym etapie naszej pracy. Profesjonalizm, rzetelność i elastyczność pozwalają nam na ciągłe doskonalenie jakości świadczonych usług – zgodnie z zasadą „doskonalenie nie ma końca”. Odpowiadamy na potrzeby klientów, spełniamy je i lubimy to robić!

Misją naszej firmy jest
Razem dla zapewnienia  jakości i terminowości dostaw z absolutnym oddaniem klientowi.

Celem funkcjonowania Quick Turtle jest rzetelność, terminowość dostaw i nieprawdopodobnie krótkie czasy dostaw. Rzetelność usług i terminowość dostaw to absolutny priorytet, któremu podporządkowaliśmy wszelkie nasze działania. Poniżej wymienionych  zasad, będących celami jakości, przestrzegamy bezkompromisowo, because logistics is a precise businsess:
- inwestujemy w poprawę bezpieczeństwa transportowanej własności Klienta;
- współpracujemy z najlepszymi, sprawdzonymi kontrahentami;
- wyznaczamy wysokie progi jakościowe dla ich usług i nie tolerujemy żadnych odstępstw;
- dbamy o podnoszenie kompetencji naszych pracowników z szacunkiem do ich wkładu pracy w rozwój firmy;
- usprawniamy komunikację ze wszystkimi stronami zainteresowanymi;
- terminowo wykonujemy przyjęte zlecenia;
- stale doskonalimy wiedzę i stosowane technologie;
- budujemy i dbamy o korzystne relacje z otoczeniem wewnętrznym i zewnętrznym firmy mogące mieć wpływ na naszą zdolność do osiągania zamierzonych wyników;
- świadczymy usługi transportu przestrzegając przepisów prawa zewnętrznego, wewnętrznego i wymagań klientów;
- ciągle doskonalimy system zarządzania, w celu poprawy jego skuteczności i efektywności bazując na wynikach z analiz danych.

Kierownictwo firmy Quick Turtle zapewnia, że w celu realizacji tych priorytetów wykaże pełne zaangażowanie i zapewni niezbędne zasoby.