ISO


Dla nas jakość to nie tylko słowo, certyfikat na ścianie czy dodatek. To podstawa naszej codziennej pracy, wszystkich procedur i działań.

Firma Quick Turtle została zbudowana na fundamencie jakości. Nie bylibyśmy gdzie obecnie jesteśmy, gdyby było inaczej. Przez ostatnie lata walczyliśmy, by zyskać zaufanie poprzez świadczenie usług na doskonałym poziomie, dokładne identyfikowanie potrzeb klientów i ich zaspakajanie. Musieliśmy konkurować, musieliśmy udowodnić swoją wartość.

Teraz mamy długą listę lojalnych klientów, którzy nas znają i ufają nam. Obiecujemy Was nie zawieść i utrzymać poziom jakości, tempa i pracy.

Jakość jest i zawsze będzie częścią Quick Turtle.W celu zapewnienia odpowiedniego nadzoru nad jakością naszych działań, wprowadziliśmy system zarządzania jakością oparty na standardzie ISO 9001:2008 (obecnie zgodny z ISO 9001:2015). Zapewnienie zgodności z wymaganiami ISO 9001 potwierdzają regularne audyty wewnętrzne oraz coroczne audyty zewnętrzne przeprowadzane przez akredytowaną jednostkę certyfikacyjną (TÜV NORD).